top of page

Open Air

Dômyselný systém ponúka viacero možností. V ponuke je výsuvné prevedenie, rohové výsuvné prevedenie široká škála pevných stien. Vysúvanie skla je zabezpečené patentovaným systémom.

Predstavte si, že sa nikdy nebudete báť, či je príliš veterno na to, aby ste si mohli vychutnať svoj vonkajší priestor. Vonkajšie koktejlové párty? Čas strávený pri bazéne s rodinou? Káva s nerušeným výhľadom? S čelným sklom  Open Air Glass je to všetko možné.

Patentovaný systém Open Air je inovatívny sklenený systém slúžiaci ako zábrana proti vetru i ako  zábradlie, ktoré je k dispozícii výlučne od našej spoločnosti . Systém Open Air je dodávaný v pevnom a rozšíriteľnom prevedení, ktoré ponúka priehľadnú ochranu pred vetrom a zvukom vďaka krištáľovo čistému sklu zhora nadol.

Predĺžiteľné konštrukcie sa skladajú z dvoch častí: spodný stacionárny panel a druhý panel, ktorý sa zdvíha a spúšťa automaticky stlačením prsta.

A čo robí Open Air System skutočne neodolateľným, je jeho minimálny dizajn, súčasná krása a vynikajúca kvalita. Jednoduchý a moderný súčasne poskytuje dokonalé riešenie aj pre tie najnáročnejšie návrhy.

Open air 7
Open air 6
Open air 5
Open air 1
Open air 2
Open air 3
Open air 4

Galéria

bottom of page